Call of Duty: Modern Warfare II dostává celosvětové odhalení, PC verze se vrací na Steam po pěti letech

2
Call of Duty: Modern Warfare II dostává celosvětové odhalení, PC verze se vrací na Steam po pěti letech

Sečteno a podtrženo: Zdá se, že pokračování masivně populárního restartu MW19 od Infinity Ward ve svém celosvětovém traileru zvyšuje sázky. Task Force 141 je nyní v popředí a na obzoru je nový globální konflikt v kampani pro jednoho hráče, která vypadá, že bude mít dobrou kombinaci akcí nabitých a pohlcujících stealth misí. Navíc Activision spouští tuto hru na Steamu vedle Battle.net na PC s novou cenovkou 70 $ na všech platformách.

Je to nepochybně CoD trailer, když prvních pár sekund zahrnuje houpání hlavou dolů z helikoptéry do protijedoucího provozu a pak střelbu do hořícího náklaďáku, aby se dostal z lepkavé situace. Moderní válka II bude pravděpodobně obsahovat spoustu takových případů v příběhu pro jednoho hráče spolu s dalšími realističtějšími a pohlcujícími zážitky, které staví na poutavé kampani MW19.

Kromě toho, že to Infinity Ward označuje za nejambicióznější položku, říká Infinity Ward, že letošní střílečka bude mít přepracovaný systém Gunsmith, vylepšené zacházení se zbraněmi, pokročilou umělou inteligenci a nové herní mechanismy a prvky. V kampani se představí slavní operátoři Task Force 141 z Modern Warfare, ke kterým se tentokrát připojí Alejandro Vargas z mexických speciálních jednotek.

Eurogamer poznámky že vývojáři Infinity Ward jsou obzvláště nadšení z nově implementované vodní technologie, která přidává novou vrstvu do hry v rámci kampaně a multiplayeru simulací rychlosti střely, spolu s vybavením a killstreaky, které interagují s vodou. Na rozdíl od CoD: Ghosts mohou hráči očekávat, že podmořské hladiny budou mít větší hloubku.

Možná zajímavější zprávou pro PC hráče je Activision, který vrací CoD Pára po pětileté odmlce. Modern Warfare II však bude také první položkou ve franšíze, která dorazí se standardní edicí za 70 dolarů, spolu s edicí Vault za 100 dolarů. Konzoloví hráči, poslední a současná generace, budou také muset zaplatit 70 dolarů za cross-gen balíček.

Call of Duty: Modern Warfare II vychází 28. října 2022 na PC a konzole. Nové prostředí Warzone 2.0 dorazí později v průběhu roku s novým herním prostorem a režimem sandbox.

podobné příspěvky

Leave a Reply