Disney oznamuje nové plány a ceny předplatného streamování: Netflix by se měl bát 

0
Disney oznamuje nové plány a ceny předplatného streamování: Netflix by se měl bát 

Disney zvyšuje ceny svých kanálů pro streamování videa Disney+, ESPN+ a Hulu a také přidává nové úrovně, které zahrnují reklamu a lidi, kterých se to nejvíce týká – Netflix.

Čtete to správně.

Star Wars, Marvel, NHL a Hulu mají širší přitažlivost než Stranger Things, i když lidé musí platit o něco více.

Říci, že streamovací krajina prochází nestabilním obdobím, je podcenění. Netflix řeší problémy se ztrátou předplatitelů a fúze Warner/Discovery bude mít velký dopad na web pro streamování videa.

Výrobce streamovacího zařízení Roku také vidí nějaké hrboly na silnici. Po hudební stránce se možná schyluje k bitvě mezi Spotify, Apple Music a Tiktok.

Spolu s ziskový obchodní příjem ve 3. čtvrtletíDisney ohlásil že pokud vezmete v úvahu všechny její hlavní streamovací služby (Disney+, Hulu, Hulu s živou TV a ESPN+), má nyní celosvětově více předplatitelů (221,1 milionu) než Netflix (220,67 milionu). Disney také tvrdil, že během posledního čtvrtletí přidal 14,4 milionu předplatitelů Disney+.

Přestože je rozdíl v celkovém počtu předplatitelů streamování mezi Disney a Netflix nepatrný a Disney počítá několik služeb oproti jediné nabídce služeb Netflixu, v očích investorů je stále významný, protože Disney je v současné době na vzestupu a Netflix v současné době zažívá pokles. . To je dobré pro Disney i jeho předplatitele, pokud bude tento trend pokračovat.

Spropitné: Pokud si streamovací nabídku Disney rozložíte na počet předplatitelů jednotlivých služeb, Disney+ má 152 milionů, Hulu a Hulu+Live TV 46,2 milionů a ESPN+ 22,8 milionů.

Nicméně, i když Disney na Netflixu zatroubí, stále pokračuje ve zvyšování cen a dalších změnách svých streamovacích služeb.

Obsah Disney+

Nové úrovně a ceny streamování Disney

Zde je to, co přichází pro předplatitele streamovací služby Disney.

Jednotlivé služby

  • Od 8. prosince 2022 bude Disney+ 7,99 $/měsíc u nového plánu s podporou reklam a 10,99 $/měsíc nebo 109,99 $/rok u aktuálního plánu bez reklam.
  • Od 10. října 2022 bude Hulu stát 7,99 $/měsíc nebo 79,99 $/rok u plánu s reklamami a 14,99 $/měsíc (žádný roční plán není oznámen) u plánu bez reklam
  • Od 23. srpna 2022 bude ESPN+ stát 9,99 $/měsíc nebo 99,99 $/rok (ESPN+ vždy obsahuje reklamy).

Balíčkové služby

  • Základní balíček jedna: Plán podporovaný reklamou Disney+ a Hulu: 9,99 $/měsíc
  • Základní balíček dva: Disney, Hulu, ESPN+ vše s reklamami: 12,99 $/měsíc
  • Starší balíček (dostupný pouze pro stávající předplatitele): Disney+ (bez reklam), Hulu (s podporou reklam), ESPN+ (s podporou reklam): 14,99 $/měsíc.
  • Prémiový balíček: Disney+ a Hulu (žádné reklamy), ESPN+ (podpora reklam): 19,99 $/měsíc

Balíčky, které zahrnují Hulu + Live TV

  • Základní balíček: Disney+, Hulu + Live TV a ESPN+ (vše s podporou reklam): 69,99 $/měsíc
  • Starší balíček (dostupný pouze pro stávající předplatitele): Disney+ (bez reklamy), Hulu + Live TV (podporováno reklamou), ESPN+ (podporováno reklamou): 74,99 $/měsíc.
  • Prémiový balíček: Disney+ a Hulu + Live TV (bez přidání), ESPN+ (podpora reklam): 82,99 $/měsíc

Spropitné: Nebylo oficiálně potvrzeno, zda úrovně Ad-Supported umožní divákům přístup k veškerému obsahu nabízenému odběratelům Ad-Free.

Reklama. Chcete-li pokračovat ve čtení, posuňte se.

Zařízení Disney+

Co to znamená pro spotřebitele

I když se zdá, že se věci na streamovací frontě pro Disney vyvíjejí dobře, budou nové úrovně streamování a ceny překážkou, nebo se spotřebitelé budou stále hrnout na Disney, aby získali opravu obsahu Star Wars a Marvel?

Disney + PIXAR + MARVEL + Star Wars + National Geographic

Jak se Disney, Warner/Discovery a Netflix přizpůsobují měnícímu se prostředí streamování, můžeme za rok nebo tak vědět, zda plány podporované reklamou a zvýšení cen u všech tří zajistí pokračující růst, nebo zda se spotřebitelé ve světle současné inflační trendy nutných životních nákladů. Pokud si spotřebitelé musí vybrat, která služba (služby) skončí vítězem v tomto bezohledném boji?

Kolik jste ochotni zaplatit?

Zaregistrujte se do Disney+ na disneyplus.com.

podobné příspěvky

Leave a Reply