Focal Powered by Naim se rozšiřuje do Miami a Austinu

2
Focal Powered by Naim se rozšiřuje do Miami a Austinu

Focal, respektovaná francouzská značka reproduktorů, a Naim, britský lídr v oblasti audio elektroniky, otevírají ve Spojených státech dvě zcela nové značky. Shop-in-shop v Miami, který spravuje Antonio Gaspard, se otevírá v obchodě CasaHiFi. Druhým je showroom věnovaný výhradně otevření Focal a Naim v Austinu, hlavním městě Texasu, a řízený Chrisem Rossem. Tyto prostory ukazují produktové řady Focal a Naim jako nikde jinde, ale především nabízejí jedinečný zákaznický zážitek.

Tyto nové obchody následují po americkém debutu Focal Powered by Naim obchod v Houstonu v Texasu, o kterém jsme hovořili loni při jeho slavnostním otevření. Díky těmto novým obchodům v USA je nyní po celém světě otevřeno 24 obchodů Focal Powered by Naim.

Reproduktory Focal Grande Utopia ve Focal Powered by Naim (Miami)

Focal Powered by Naim (Miami)

Nachází se v Obchod CasaHiFi Tento světlý obchod ve slavné čtvrti Coconut Grove se skládá ze čtyř předváděcích místností pro pohlcující poslech hudby a také z „baru pro sluchátka“ pro ještě intimnější a osobnější poslech. Navrženo s ohledem na zkušenosti a sdílení, oživuje vesmír Focal a Naim a ukazuje bohatost jejich produktových kolekcí, včetně stojacích, bezdrátových, kompaktních reproduktorů a reproduktorů pro domácí kino, otevřených a uzavřených hi-fi sluchátek, CD přehrávače a streamery, zesilovače a další.

Focal Powered by Naim Miami
2610 South Dixie Hwy
Miami, FL 33133
Oficiální otevření: 21. června 2022

Focal Powered by Naim Austin Lobby
Focal Powered by Naim (Austin) Lobby

Focal Powered by Naim (Austin)

Stejně jako všechny obchody v síti je showroom v Austinu prostorem navrženým speciálně pro světy Focal a Naim a jejich hodnoty. Dvě předváděcí místnosti, „sluchátkový bar“ a otevřené prostory umožňují klientům objevovat tyto výjimečné produkty, ocenit jejich kvalitu i reprodukci zvuku. Objevte také exkluzivní povrchové úpravy. Ikonické reproduktory Focal Grande Utopia jsou prezentovány ve výjimečné povrchové úpravě Ziricote. Toto ušlechtilé dřevo pochází z Mexika a Střední Ameriky a vyznačuje se fascinující kresbou a rozmanitostí barev. Je ručně zpracován truhláři Focal.

Focal Powered by Naim Austin
9112 Anderson Mill Rd. Ste. B400
Austin, TX 78729
Oficiální otevření: 25. června 2022

Focal Powered by Naim Austin Headphone Row
Focal Powered by Naim (Austin)

Personalizované služby

V rámci své celosvětové sítě butiků a obchodů se Focal a Naim snaží sloužit všem, od milovníků hudby po čisté audiofily. Každému se dostane individuální péče a odborného poradenství. Díky spolupráci s odborníky na audio a dlouhodobými partnery značky zajišťují uvítání a nabídku služeb šitých na míru každému, aby splnily jakékoli potřeby. Kromě toho si můžete zarezervovat soukromou, personalizovanou poslechovou relaci. To vám umožní plně zažít kvalitu zvuku Focal a Naim a především vám to pomůže představit si ji u vás doma.

Focal Powered by Naim Miami Home Theater
Focal Powered by Naim Austin

Síť FPBN

The Focal Powered by Naim síť prodejen: Houston, Miami, Austin (USA); Saskatoon, Barrie, Winnipeg (Kanada); Lyon, Cannes, Perpignan (Francie); Cheongdam-dong Soul a Starfield Hanam Soul (Jižní Korea); Praha, Česká republika); Adelaide, Sydney, Perth, Melbourne (Austrálie); Guangzhou (Čína); Berlín, Bad Schwartau (Německo); Sevenoaks (UK); Bukurešť, Rumunsko); Bangalore (Indie), Vilnius (Litva), Taipei (Tchaj-wan).

O VERVENT AUDIO GROUP

VerVent Audio se narodil v roce 2011, vč Ohniskové a Naim Audio. Každá značka přináší svůj savoir-faire: Focal je francouzský výrobce hi-fi reproduktorů a reproduktorů, pro-audio monitorů, autoaudia, produktů pro zakázkovou instalaci a sluchátek. Naim je renomovaný britský specialista na elektroniku, specializující se na dvoukanálové hi-fi, multi-room hudební streamovací systémy, zesilovače. Obě jsou ve svých zemích uznávány jako výjimečné značky: Naim je několikanásobným vítězem Queen’s Award, zatímco Focal je francouzským státem označen jako „Entreprise du Patrimoine Vivant“. Společně sjednotili své jedinečné oblasti dokonalosti a inovací a představují referenční bod ve světě.

O FOCAL NAIM SEVERNÍ AMERICE

Reklama. Chcete-li pokračovat ve čtení, posuňte se.

Značkové dceřiné společnosti VerVent Audio Group, které se zrodily sloučením Focal, světového lídra v oblasti akustického zvuku vyrobeného ve Francii, a Naim Audio, světového lídra v britské hi-fi elektronice, ztělesňují investice VerVent Audio v USA a Kanadě. Díky vlastnímu distribučnímu subjektu, Focal Naim Severní Amerika se snaží proměnit severoamerické území v lídra na trhu pro Focal a Naim.

podobné příspěvky

Leave a Reply