Hrajte Xbox na televizorech Samsung 2022 bez konzole

1

Microsoft chce, aby Xbox přinesl hraní na celou planetu. Přestože existují herní konzole Xbox, PC a mobilní aplikace, které poskytují přístup ke stovkám her, jedna věc, která chyběla, je možnost hrát hry pro Xbox přímo prostřednictvím televizoru.

To se však mění Xbox uzavřel partnerství se Samsungem aby přinesli herní zážitek z Xboxu do svých chytrých televizorů z roku 2022, aniž by museli připojovat herní konzoli (je však nutný ovladač).

Je pravda, že hraní her přímo prostřednictvím televizoru není nic nového, LG i Samsung poskytují přístup ke hrám Stadia a LG zahrnuje Nividia G-Force Now na svých chytrých televizorech, ale je to poprvé, co Xbox nabízí své herní funkce na platforma chytré televize.

Aplikace Xbox nyní na chytrých televizorech Samsung

Hraní her pro Xbox na chytrých televizorech Samsung 2022 poskytuje členům Xbox Game Pass Ultimate snadný a okamžitý přístup k více než 100 vysoce kvalitním hrám, včetně titulů Xbox Game Studios ve stejný den, kdy byly vydány. A jak jsme nedávno avizovali, hrát můžete i vy Fortnite bez členství prostřednictvím Cloud Gaming.

Aplikace Xbox přichází nejprve do chytrých televizorů Samsung 2022, ale cílem je navázat partnerství s dalšími výrobci televizorů.

Samsung Gaming Hub umožňuje Xbox Game Pass

Jak hrát hry Xbox na televizoru Samsung

Hraní her pro Xbox na televizorech Samsung 2022 bude podobné používání jiných streamovacích aplikací. Spusťte aplikaci, připojte svůj oblíbený ovladač a začněte hrát. Zde je postup krok za krokem:

  1. Ujistěte se, že je na vašem zařízení dostupná aplikace Xbox Herní centrum Samsung TVPokud ne, podívejte se do obchodu s aplikacemi Samsung TV, vyberte ji, stáhněte si ji a nainstalujte.
  1. Otevřete aplikaci Xbox ze Samsung Gaming Hub a přihlaste se ke svému stávajícímu účtu Microsoft.
  1. Pokud jste Game Pass Ultimate Členem, budete mít přístup ke stovkám cloudových her nebo si můžete vyzkoušet Fortnite bez členství.
  1. Pokud jste ve službě Xbox Game Pass Ultimate nováčkem, připojte se nebo upgradujte ještě dnes za pouhých 1 $, nebo se můžete zaregistrovat přímo v aplikaci.
  1. Připojte svůj oblíbený ovladač s podporou Bluetooth (Bezdrátový ovladač pro Xbox, Xbox Adaptive Controller, Ovladač Elite Series 2nebo Ovladač DualSense)
  1. Vyberte si a hrajte více než 100 vysoce kvalitních her z cloudu. Dva příklady zahrnují Morový příběh: Nevinnost, Hádesa Extrakce Tom Clancy’s Rainbow Six.

Tato nová funkce usnadňuje hraní her pro Xbox na vaší chytré televizi Samsung s Xbox Game Pass Ultimate a ovladačem. Můžete snadno skočit do světa her a spojit se se svými přáteli a komunitami Xbox.

Další podrobnosti a to, co nás čeká pro platformu Xbox, najdete na: Xbox buduje herní platformu na příštích 20 let

Navigace v nabídce Samsung Gaming Hub

Kde koupit televizory Samsung 2022: Samsung.com | Amazonka | Crutchfield

Reklama. Chcete-li pokračovat ve čtení, posuňte se.

podobné příspěvky

Leave a Reply