Klipsch se chystá postavit menší reproduktory s pomocí Resonado Labs

1
Klipsch se chystá postavit menší reproduktory s pomocí Resonado Labs

V dubnu 2022 jsme informovali o strategickém kroku společnosti Sonos získat společnost Mayht s cílem vyvinout menší reproduktory pomocí technologie, která umožňuje menším a lehčím reproduktorům produkovat stejnou kvalitu zvuku jako jejich větší protějšky.

Teď to vypadá Klipsch jde podobným směrem oznámením partnerství s Resonado Labs uvést své technologie kompaktních a plochých reproduktorů na spotřebitelský trh.

Není pochyb o tom, že mnoho z nás má rádo dobře navržené střední a velké reproduktory a Klipsch je na tomto trhu přední. Nechápejte mě špatně, Klipsch sice vyrábí kompaktní reproduktory, ale s měnícím se životním stylem a menšími obytnými plochami stále větší počet spotřebitelů hledá ještě menší reproduktory, které dokážou produkovat skvělý zvuk.

Referenční premiérové ​​reproduktory Klipsch

Co přináší Resonado Labs na stůl

Co je tedy na technologii reproduktorů Resonado Labs, která může být pro Klipsch tak přitažlivá?

Klíčem je Resonado Technologie Res-Core. Resanodo popisuje tuto technologii jako „vysoce výkonný reproduktorový motor“, který může podporovat vysoce kvalitní reprodukci zvuku v kompaktním provedení. Klipsch a Resonado tvrdí, že Res-Core není náhradou za vůlí zavedenou technologii reproduktorů Klipsch, ale doplňkem, který může rozšířit produkty reproduktorů Klipsch do více aplikací a prostředí. U soundbarů a chytrých reproduktorů s touto technologií vidím lepší zvukový výkon.

Resonado Labs Rescore
Resonado Labs Res-Core

Kromě podpory malých rozměrů poskytuje technologie Res-Core také:

  • Maximální účinnost: Plochá cívka zavěšená mezi dvěma paralelními tyčovými magnety.
  • Pístové chování (neboli rovnoměrné rozložení síly): Mezi kmitací cívkou a membránou je udržován maximální kontakt. To vytváří hladký zvuk.
  • Vysoká lineární exkurze: Toho je dosaženo tím, že je sestava motoru řízena vysoce výkonným závěsným systémem, který umožňuje reproduktoru tlačit velké množství vzduchu pro nejhlubší a nejčistší basy.
Ovladač Resonado Labs explodoval
Ovladač Resonado Labs explodoval

Kde jsou produkty?

V důsledku tohoto partnerství nebyly dosud zveřejněny žádné konkrétní podrobnosti o produktu, ale byly zmíněny dva názvy produktů: Cinema One a Zatmění. Podle náznaků to vypadá, že ponesou značku Klipsch. Klipsch také trvá na tom, že neopouštějí design reproduktorů s horn-nabitými reproduktory a zcela přejít na technologii reproduktorů Resonado. To znamená, že pod značkou Klipsch uvidíte reproduktory, které obsahují obě technologie.

Tisk byl zatím pouze škádlen, ale v následujících měsících bylo naznačeno, že budou představeny další informace a produktové či produktové koncepty.

Bude zajímavé sledovat, co oba Klipsch/Resonado a Sonos/Mayht partnerství přijít s.

Resonado Koncept obousměrného reproduktoru
Resonado Koncept obousměrného reproduktoru
Příklad malého reproduktoru Resonado Labs
Koncept malých reproduktorů Resonado Labs
Paprsek Resonado Labs
Koncept zvukového panelu Resonado Labs Beam

Více o Klipsch:

Reklama. Chcete-li pokračovat ve čtení, posuňte se.

podobné příspěvky

Leave a Reply