Lookout chrání vaše soukromí a bezpečnost online

0
Lookout chrání vaše soukromí a bezpečnost online

Povědomí o online bezpečnosti je v současné době vyšší, než kdy bylo, ale jak se chránit průběžně? Většina uživatelů toho dosahuje pomocí antivirového softwaru a správců hesel. Existují další kroky, kterými se můžete chránit online.

Pokud uvážíte, jak moc používáme naše mobilní telefony ve srovnání s počítači, mnoho uživatelů by si uvědomilo, že selhali při ochraně svých mobilních zařízení. Lookout je možnost zabezpečení koncového bodu, která je k dispozici pro spotřebitelůstejně jako škálování na podnikání a podnikání potřeby. Jednoduše řečeno poskytuje aktivní skenování a ochranu uživatelům pro:

  • Malware, antivirus a zabezpečení softwaru
  • Monitor narušení dat
  • E-mail, textové zprávy a ochrana webu
  • Skenování a upozornění Wi-Fi

Lookout sestavil data, aby ukázal a mapa hrozeb na základě údajů mezi únorem 2021 a březnem 2022, což jasně ukazuje několik faktorů. Australané s větší pravděpodobností narazí na škodlivé aplikace nebo si je stáhnou. Zadruhé, uživatelé Androidu – i když nejsou neomylní – je mnohem méně pravděpodobné, že si jeden stáhnou než naši ovocní přátelé, jak poznamenal Don Tan, vrchní ředitel pro Asii, Tichomoří a Japonsko (APJ), Lookout:

Australané se možná spokojili se stahováním aplikací do svých telefonů v době, kdy jsou rizika vyšší než kdy jindy. V celé zemi používají své telefony k odbavení, objednání jídla a dalším – toto běžné používání telefonů možná vyvolalo samolibost ohledně aplikací, které stahují. Ale musí být ostražitější než kdy jindy.

Pokud instalujete aplikace pouze z Obchodu Play nebo App Store, šance na instalaci něčeho škodlivého je minimální. To však neeliminuje riziko, takže vždy stojí za to přemýšlet o nejlepších způsobech, jak se proaktivně chránit online.

Později v tomto týdnu rozdáme 25 licencí v samostatném příspěvku, takže pro dárek sledujte stránky.

podobné příspěvky

Leave a Reply