Profily spánku Fitbit jsou dalším důvodem, proč zvážit prémiové předplatné

1
Profily spánku Fitbit jsou dalším důvodem, proč zvážit prémiové předplatné

Zatímco mnozí z nás pálí svíčku na obou koncích, ať se nám to líbí nebo ne, dostatečný spánek je zásadní pro fungování vaší mysli a těla. To je někdy místo, kde do hry vstupují sledovače aktivity, které vám připomenou, abyste se každou hodinu nejen na chvíli hýbali, ale také abyste si náležitě odpočinuli.

V rámci předplatného Premium pro uživatele Fitbitu byla přidána nová funkce; Profily spánku. I když je roztomilý, ve skutečnosti je navržen tak, aby uživatelům pomohl pochopit a zlepšit kvalitu spánku prostřednictvím analýzy dat.

Od nových metrik, včetně proměnlivosti spánkového plánu, doby před zdravým spánkem a přerušovaného spánku, až po dříve sledované metriky, jako je délka spánku, klid a REM spánek, tyto datové body zobrazují holistický měsíční pohled na vaše spánkové vzorce a kvalitu.

V rámci analýzy dat jsou uživatelům poskytovány ideální rozsahy pro různé metriky. Na základě vašich údajů bude váš spánkový profil přizpůsoben různým zvířatům a způsobu, jakým spí.

Není překvapením, že budete muset svůj Fitbit nosit do postele pravidelně – minimálně 14 dní v měsíci – abyste získali dostatek dat, aby to fungovalo. Abyste měli přístup k analýze dat o spánku, musíte se přihlásit k odběru prémiových funkcí. Pro ty, kteří již používají (nebo si předplatili před datem zahájení 4. července) Fitbit Premium, bude váš první měsíc analýzy připraven za 10 dní.

K funkcím, jako je tato, v neklinických zařízeních vždy existují výhrady, jako je to, že jde pouze o průvodce. Stejně jako u všeho, co souvisí se zdravím, pokud se potýkáte s kvalitou a kvantitou spánku nebo máte jiné závažné obavy; měli byste se poradit s lékařem.

podobné příspěvky

Leave a Reply