Robotické psaní dopisů pomáhá personalizovanému marketingu, CRM

0
Robotické psaní dopisů pomáhá personalizovanému marketingu, CRM

Umění automatizace obchodní komunikace se rozšiřuje na oživení ručně psaných dopisů zákazníkům a maximalizaci vzhledu pomocí robotické pracovní síly pro výrobu korespondence.

The Ručně psané aplikace je součástí automatizovaného nástroje CRM, který umožňuje podnikům – a jednotlivcům s podnikatelskou vášní – integrovat počítačovou automatizaci s personalizovanými ručně psanými poznámkami pro zákazníky. Výsledkem je nový přístup k aktualizaci jedné z nejznámějších marketingových strategií – osobního dopisu.

Maloobchodníci dnes téměř zničili účinnost poděkování a personalizovaných obchodních dopisů. Lidé se u většiny korespondence související s maloobchodem, která přichází do doručených zpráv, doručují elektronicky v obyčejných e-mailech a SMS zprávách typu vanilla.

Webová služba Handwrytten využívá roboty k dolaďování marketingových zpráv do ručně psané leštěné prózy. Pomáhá marketingovým týmům znovu zavést a automatizovat to, co bylo kdysi uměním psaní dopisů. Aplikace Handwrytten a počítačové rozhraní vám umožní vytvářet profesionálně navržené ručně psané poznámky, které se doručují zákazníkům a poštovním schránkám klientů.

Spotřebitelé očekávají, že budou od společností dostávat e-maily, textové zprávy a hromadné zásilky. Málokdy je pravidelně čtou nebo jim věnují pozornost. Handwrytten je efektivní způsob, jak mohou podniky pomoci svým prodejním a marketingovým týmům lépe zapojit potenciální a stávající zákazníky.

„Lidé chápou sílu osobní poznámky, ale nikdo nemá čas si sednout, vzít pero a napsat. To je důvod, proč jsme vytvořili platformu pro automatizaci procesu od konce do konce,“ řekl David Wachs, zakladatel a generální ředitel společnosti Handwrytten.

Využití nejmodernější robotické technologie automatizuje to, co je zdánlivě nemožné automatizovat. Bylo prokázáno, že tyto poznámky přinášejí našim klientům neuvěřitelné a trvalé výsledky, dodal.

Znovu navštíveno výtvarné umění

Společnost Wachs, založená v roce 2014, měla vizi vrátit do podnikání ručně psanou komunikaci. Chtěl naplnit nenaplněnou potřebu: vytvářet ručně psané poznámky, které lze snadno odeslat jako e-mail.

Aby tento problém vyřešil, investoval značné prostředky do robotiky, aby postavil stroj, který nemá obdoby v kvalitě rukopisu a škálovatelnosti. Jeho více než 175 patentovaných robotů Handwrytten každý autonomně píše téměř 500 poznámek denně.

Obrazový kredit: Ručně psaný


Společnost nyní staví své vlastní ručně psané roboty, aby produkovala realističtější pero. Každý robotický stroj sleduje hladinu inkoustu a komunikuje s nabídkami přes Slack, pokud se zasekne nebo dojde inkoust.

Společnost pokračuje ve výrobě dalších strojů, aby uspokojila poptávku. Wachs plánuje letos zdvojnásobit kapacitu strojů.

Toto video z roku 2016 ukazuje, jak společnost poprvé použila k plnění objednávek běžně dostupné stroje třetích stran.

Stroj udržuje lidský manýrismus

Rukopis je k nerozeznání od skutečného lidského rukopisu. Robotické ruce mohou vytvářet 23 stylů rukopisu.

Alternativně mohou uživatelé nahrát svůj vlastní rukopis a podpis pro skutečně personalizovaný styl. Tato možnost je spojena s jednorázovým poplatkem.

Ať tak či onak, uživatelé si mohou vybrat z více než 100 návrhů karet nebo si navrhnout vlastní online. Dodávky mohou zahrnovat vizitky nebo dárkové karty více než 20 oblíbeným značkám, včetně Starbucks, Home Depot, Amazon a Visa, které mohou dále podporovat vztahy se zákazníky.

Ručně psaná hromadná zakázková výroba

U hromadných objednávek dopisů je každá kopie originálně zkopírována, nikoli zkopírována z robotem vytištěného počátečního dopisu. (Obrazový kredit: Handwrytten)


„Handwrytten je největší a nejdéle fungující služba svého druhu. Umožňujeme lidem přejít na náš web nebo použít integraci naší aplikace a vybrat si kartu nebo si navrhnout vlastní. Vyberou si také styl rukopisu a napíšou zprávu. Poté zprávu převedeme do stylu rukopisu,“ řekl Wachs CRM Buyer.

Udržet to skutečné

Společnost vylepšuje několik vylepšení v rukou robota, aby psaní vypadalo ještě reálněji. Nová verze webové aplikace přinese lepší použitelnost a více funkcí.

Některé z „triků“ zabudovaných do mechanismu robota, které vzdorují tvorbě mechanickými rukama, zahrnují:

  • Použití až 10 kopií každého písmena ve formě velkých i malých písmen náhodně vkládejte do poznámky, aby byla zajištěna dostatečná variace;
  • Zachycení jedinečných ligaturních kombinací stylu rukopisu (nebo písma), jako jsou dvě O vedle sebe, dvě T nebo propojení T a H nebo O a F;
  • Změnou mezer mezi řádky a jemným náhodným rozmístěním meziřádkových mezer spolu se změnou levého okraje a zajištěním toho, aby každý řádek začínal na jiném místě, vytváří organicky vypadající psaní.

Společnost pracuje na nápravě své hlavní zbývající stížnosti: přímočarosti ohýbáním slov. Jeho aktualizovaný engine pro ruční psaní nyní ohýbá každý řádek textu, aby vytvořil ještě organickejší efekt.

V zákulisí

Když jsem poprvé objevil službu Handwrytten, plánoval jsem si ji dále prověřit jako možnou recenzi obchodního produktu. Tento přístup ustoupil podrobnější diskusi s hybnou silou společnosti, Davidem Wachsem.

Část mého hodnocení produktu se chtěla dozvědět více o tom, jak proces robotického rukopisu transformuje zákazníkovu počáteční korespondenci na stroji na „Je to skutečné?“ dokončený produkt.

Wachs odmítl prozradit podrobnosti o procesu transformace. Svěřil se, že své robotické stroje staví, programují a udržují ve velkém zařízení ve Phoenixu, kde si vypisují poznámky a posílají je poštou.

Klientská základna společnosti Handwrytten, která je primárně nástrojem pro podniky, sahá od společností z Fortune 500 po malé maloobchodníky a spotřebitele. V současnosti má podle Wachs platformu přes 85 000 zákazníků.

Společnost má možnosti pro jakýkoli rozpočet. Cena začíná na 3,25 dolaru za odeslání jedné ručně psané poznámky se slevami pro hromadné objednávky a předplatné.

Všechny její karty jsou dostupné bez smlouvy. Společnost také nabízí plány předplatného, ​​hromadné slevy a možnosti platby předem.

Wachs také odhalil, že u aplikace Handwrytten (dostupné pro Android a iOS) existují určitá omezení. Aplikace neumožňují uživateli hromadné nahrávání seznamů kontaktů. Ani v současné době nepodporují podpisy. Ale tyto funkce se chystají.

“Aplikace také neumožňují nový vyhledávací nástroj, který umožňuje uživateli zacílit na demografickou nebo geografickou oblast a pokrýt oblast ručně psanými poznámkami,” řekl. “Zbytek funkcí je však stejný.”

Objednávky jsou označeny poštovným First Class a odesílány poštou z továrny. Americká poštovní služba doručuje veškerou poštu do kontinentálních USA za tři až čtyři dny. Společnost také dodává do Kanady, Velké Británie a 190 dalších zemí.

Výhody marketingového nástroje

Jako marketingový nástroj nabízí Handwrytten notes výhody oproti používání firemního CRM softwaru a interních nebo komerčních tiskových služeb. Snad nejvýznamnější je, že ručně psané poznámky mají podle Wachse o 300 % vyšší míru otevření než tištěné kusy.

Navíc, ručně psané poznámky mají velmi vysokou pravděpodobnost, že budou považovány za překvapivé, zatímco mají nízké riziko, že budou považovány za otravné, poznamenal.

Když se spotřebitelé necítí oceňováni značkou, Ručně psané poznámky mají statisticky významnou schopnost zlepšit vnímání značky a přimět spotřebitele, aby se vraceli a nakupovali více, uzavřel Wachs.

Leave a Reply