Summer Game Fest 2022: Modern Warfare II, Street Fighter 6, The Last of Us a další upoutávky

1
Summer Game Fest 2022: Modern Warfare II, Street Fighter 6, The Last of Us a další upoutávky

Je na co se těšit: Summer Game Fest převzal hlavní roli v představení všech nových videoherních oznámení, která se obvykle vyskytují v červnu (nebyla žádná E3). Tento týden odhalil spoustu nových záběrů pro nové a již oznámené hry. Ale to je jen začátek, v příštích několika dnech se mají objevit další herní show.

Letošní Summer Game Fest zahrnoval nové záběry z připravovaných her, včetně Call of Duty: Modern Warfare II, Street Fighter 6, Callisto Protocol a dalších.

Shromáždili jsme zde největší upoutávky spolu s úplným archivem streamu (viz výše).

The Last of Us: Část 1

Chvíli kolovaly zvěsti o remaku první hry Last of Us pro PlayStation 5. Naughty Dog kompletně přestavěl akční hru o přežití z roku 2013 s grafikou nové generace a vylepšenou hratelností. Na PS5 by měl dorazit 2. září a PC verze bude následovat. Režim pro více hráčů se spustí později jako samostatná hra.

Protokol Callisto

Letošní Summer Game Fest představil několik sci-fi hororových her. Mezi nimi byl Callisto Protocol od týmu za původním Dead Space. Nový válec ukazuje, že stejně jako jeho duchovní předchůdce, Callisto Protocol je survival horor z pohledu třetí osoby se spoustou monster a krveprolití. Vychází na PC, PS4, PS5, Xbox One a konzole Xbox Series 2. prosince.

Street Fighter 6

Capcom minulý týden na Sony State of Play odhalil herní záběry pro Street Fighter 6. Nyní získáváme první pohled na to, jak si dlouhodobá seriálová postava Guile poradí v nadcházejícím titulu. U Capcomu můžeme očekávat další záběry Street Fighter 6 prezentace 13. června Capcom vydá multiplatformní hru příští rok.

Call of Duty: Modern Warfare II

V nepřítomnosti E3 převzal Summer Game Fest každoroční tradici odhalování úrovně kampaně z další hry Call of Duty. Tento rok nám Modern Warfare II ukazuje misi odehrávající se na lodi během bouře. Jak se plavidlo houpe dopředu a dozadu, můžeme vidět, jak se kryt pohybuje ze strany na stranu a nakonec se dovnitř valí voda, která ovlivňuje jak hráče, tak nepřátele. Hra vychází 28. října pro konzolové generace i PC, čímž se franšíza po 5leté nepřítomnosti vrací zpět na Steam.

Stormgate

Tým bývalých vývojářů z Blizzardu, kteří pracovali na Warcraft III a StarCraft, odhalil Stormgate, free-to-play RTS, která kombinuje sci-fi a fantasy prvky. Hra běží na Unreal Engine 5 a nabídne zjednodušený a přístupný zážitek pro singleplayer, kooperaci a PvP. Beta je naplánována na příští rok.

Flashback 2

Flashback 2, pokračování klasické PC sidescrolling akční hry, je nyní plánováno na spuštění někdy tuto zimu na PC, PlayStation a Xbox, s verzí pro Nintendo Switch příští rok. Nová hra obsahuje původní 2D platforming a střílečku s moderní grafikou a vývojáři, kteří pracovali na první hře, se vrátili.

Marvel Midnight Suns

Taktické RPG Marvel Midnight Suns od tvůrce XCOM Firaxis na komiksovou tematiku mělo původně vyjít, ale bylo odloženo na 7. října. Tato hra dostala tento týden nový trailer, který ukazuje Spider-Mana a Venoma.

Rutina

Dalším vesmírným hororovým titulem na Summer Game Festu je hra Routine. Bylo oznámeno již v roce 2012 a od roku 2016 je AWOL. Lunar Software a Raw Fury to znovu odhalily se zcela novou grafikou a soundtrackem od Micka Gordona z Doom Eternal (který v traileru neslyšíme). Zatím neexistuje žádné datum vydání, ale mnozí jsou rádi, že vidí důkaz života. Rutina je naplánována pro konzole PC, Xbox One a Xbox Series a při uvedení do hry se dostane do Game Pass.

Zenless Zone Zero

Společnost stojící za Genshin Impact vydala nový trailer pro svou městskou hack n’ slash akční hru Zenless Zone Zero. Zenless Zone Zero s barevným vizuálním stylem podobným Genshinu umožňuje hráčům prozkoumat měnící se labyrinty s několika hratelnými postavami. Neexistuje žádné datum vydání, ale brzy začne uzavřená beta pro PC a iOS.

Saints Row

Spolu s novým trailerem vydala Deep Silver úplného tvůrce postav pro nadcházející restart Saints Row. Hráči mohou stažení je zdarma na Epic Games Store a také na obou generacích konzolí Xbox a PlayStation. Úplné vydání hry pro tyto platformy 23. srpna.

Mezi další předvedené hry patřily Witchfire, Fort Solis, Highwater, American Arcadia, Goat Simulator 3, Cuphead: The Delicious Last Course, Neon White, Midnight Fight Express, Honkai Starrail, TMNT: Shredder’s Revenge, One Piece Odyssey, Soul Hackers 2, Metal Hellsinger , Nightingale, Warhammer Darktide, Layers of Fears a Gotham Knights.

Během příštího týdne se na ní pravděpodobně objeví další hry IGN Expo, Netflix Geeked Week 2022, Tribeca Games Spotlight, Budoucí hry Show, Xbox a Bethesda prezentace a PC herní show.

podobné příspěvky

Leave a Reply