Telegram Premium oficiálně spuštěn a má některé nové funkce, ale pravděpodobně nestojí za peníze

1
Telegram Premium oficiálně spuštěn a má některé nové funkce, ale pravděpodobně nestojí za peníze

Když jsme se poprvé dozvěděli, že Telegram pravděpodobně nabídne balíček prémiových funkcí, bylo tam určité vzrušení. Telegram Premium se spustil a za to, co dostáváte, to prostě nestojí za ty peníze.

Nemyslete si, že jsme proti prémiovému modelu, je důležité, když najdete aplikaci nebo službu, kterou chcete podporovat vývojáře. Je smutné, že sada funkcí a interoperabilita v některých oblastech pro neplatící uživatele 7,99 $ měsíčně nebo 95,99 $ ročně, to je prostě příliš mnoho. Důležitým bodem je, že Telegram již dříve uvedl, že zavedení prémiových funkcí nezhorší úroveň bezplatného použití.

Co dostaneš

Existuje několik skvělých funkcí, jako je správa chatu, která vám umožňuje filtrovat chaty na karty, abyste je snadno našli. Získáte větší nahrávání souborů, rychlejší stahování (aktuálně jsou omezena serverem) a další limity byly zdvojnásobeny. To pokrývá počet kanálů, složek a chatů, které můžete mít aktivní, a umožňuje přidání dalšího účtu.

Odstranění reklam na veřejných kanálech je samozřejmě obrovský bonus!

Kromě toho jsou však nové funkce kosmetické a uživatelům nabízejí jen málo nových funkcí. Zejména proto, že je pravděpodobné, že bezplatní uživatelé je nebudou moci vidět ani na ně přímo reagovat. Funkce jako animované profilové obrázky, odznaky a ikony aplikací k zážitku nic nepřidávají. Úplný seznam funkcí naleznete na Telegramový blog a dejte nám vědět, kolik byste zaplatili za prémiové funkce Telegramu. Mezi týmem Ausdroid existuje pocit, že až 3,99 $ měsíčně by fungovalo dobře, s limitem 50 $ ročně pro prémiové funkce.

podobné příspěvky

Leave a Reply