THE Show 2022: Kevin Gray & Sunny Components

0

Jedním z vrcholů THE Show v Long Beach bylo setkání s legendárním masteringovým inženýrem, Kevin Gray. Byl na místě pro veřejný rozhovor na pódiu pořádaný naším vlastním producentem podcastů Mitchem Andersonem. Nahraná konverzace bude brzy vydána jako podcast eCoustics.

Po rozhovoru Mitch doprovodil Kevina do vystavovatelských místností. Následně jsem se dozvěděl, že Kevin přinesl pro Mitche překvapení. Bylo to jeho zkušební lisování Kirsten Edkinsovánevydané připravované album, Tvary a zvuky. Bude to první vydání pod Kevinovým novým labelem Cohearent Records. Netušil jsem, že brzy uslyším první veřejnou ukázku alba.

Přišla zpráva od Mitche: “Zkusím najít místnost, kde by se dal Kevinův zkušební tlak.” Pokoj 421.”

Snímek obrazovky textové zprávy od Mitche Andersona

Vyběhl jsem do čtvrtého patra, kde mě laskavě přivítali Lenny Mayeux z Distribuce MoFi který dohlížel na úžasnou místnost ultra špičkového zvuku Sunny Components.

Včetně audio systému Reproduktory Stenheim Alumine 5 SE, CH Precision 1 Series Electronics L1, P1, M 1.1 monoblokové zesilovače, C1 DAC a D 1.5 SACD/MQA/CD přehrávač (USA Premier). Plus gramofon Brinkmann Audio Balance, reproduktor AudioQuest Dragon, napájení a propojení (nové), zvukové stojany Harmonic Resolution Systems Inc., tlumicí desky, Vortexové nožky a Helix.

Můj odhad je celková cena systému kolem 300 000 $. Pravděpodobně víc.

Někteří vystavovatelé jsou obecně opatrní ohledně zavádění neznámých faktorů, ale Lenny nemohl být hezčí a brzy se to roztočilo.

Sunny Components Room 421 na výstavě THE Show 2022
Jeremy Sikora, aka @budget_audiophiler dostane šanci na prostředním sedadle.

Nějak jsem skončil na sladkém středovém sedadle.

Nejen, že jsem mohl slyšet odhalení neuvěřitelného nového alba od úžasného umělce, měl jsem možnost zažít zvukovou nirvánu na špičkovém audio systému, který má možnost zažít jen málokdo.

Něco z toho jsem zachytil ze svého iPhonu, protože mi něco říkalo, abych tento okamžik archivoval.

pokračovat ve čtení: Zobrazit reportáže z THE Show 2022

Reklama. Chcete-li pokračovat ve čtení, posuňte se.

podobné příspěvky

Leave a Reply