THE Show 2022: lampové zesilovače Ampandsound

0
THE Show 2022: lampové zesilovače Ampandsound

Jednou z nejlepších částí revoluce špičkových sluchátek byl domácí průmysl, který se objevil, aby ji podpořil; značky jako Ampsandsound prokázali, že jsou více než jen jedním trikem a dodávají kvalitní sluchátkové zesilovače a koncové zesilovače již téměř 6 let.

Justin Weber je více než vášnivý a dobře informovaný, pokud jde o jeho vlastní návrhy, a jeho produkty si zaslouží ocenění, která byla udělena. EIC Ian White má bohaté zkušenosti s většinou produktů a považuje je za svůj benchmark, pokud jde o sluchátkové zesilovače.

Když jsem před šesti lety poprvé obnovil své přenosné zkušenosti, měl jsem to štěstí, že jsem asi dva týdny absolvoval konkurz ampsandsound Kenzie přes Todd Vinyl Junkie (TTVJ) na jiném webu (omluvte prosím hrubost v této recenzi, ještě jsem nedokončil revizi svého webu po obrovském koktání před rokem).

Bylo to doslova mé znovuzavedení do špičkových přenosných zařízení. Jako takový přiznávám, že jsem se v té době stal příliš velkým fanouškem; ne, že bych v souvislosti s mojí recenzí nějak litoval, protože Kenzie je skvělý sluchátkový zesilovač.

Byl jsem z Kenzie úplně nadšený, bez ohledu na to, co jsem mu hodil do cesty. Představil jsem si Kenzieho v mém domácím přenosném systému, jak poslouchá skvělou hudbu a přitom pije ještě jemnější single malt. Kenzie mě opravdu vrhla do sféry toho, co by se mohlo stát na horních patrech „přenosného“ trhu.

Rychle vpřed pět let a majitel Justin Weber měl plně zaplněný stánek Přehlídka. Naštěstí byl ve stánku další známý a pomáhal značce. Sebastien mě laskavě představil Justinovi a během show jsme si krátce popovídali.

Známý pro hvězdné sluchátkové zesilovače, ampsand zvuk vyrábět mnoho modelů z přepracované Kenzie (Kenzie Ovation Rev 24 200 $) na Červený říjen (v modré! Integrovaný zesilovač, 12 000 $) k dokonalosti Zion Monos zesilovač (12 000 $) pro trh reproduktorů.

The Nautilus (9 200 $) je dalším integrovaným zesilovačem spolu s Bigger Ben Rev 2 sluchátkový zesilovač (5 600 $). Jak to sám Justin na webu popisuje, jejich srdce stále leží na dvoukanálovém trhu. Jsem vděčný, že sluchátkové zesilovače následují. Měl jsem to štěstí, že jsem to slyšel Červený říjen řídit vynikající Rosson Audio Rad v Přehlídka. Kombinace byla skvělá, i když můj poslech trval jen asi pět minut.

Následně jsem poslouchal Bigger Ben Rev 2 přes vynikající ZMF Atticusa moje zjištění byla stejná; vynikající zvuk spojený s vynikajícími detaily a velmi organicky znějící prezentací, která udělala něco velmi zvláštního s lidským hlasem.

Celá sestava Ampsandsound je postavena tak, aby vydržela; výběr dílů je vynikající a Weber provádí rozsáhlé testy na každé jednotce před odesláním. Weber je také poněkud fanatický ohledně kvality sestavení každého zesilovače a vnitřní desky a kabeláž jsou mistrovskou třídou v organizaci a dokončení.

Na stánku byl během THE Show velký provoz a mnozí se zdrželi dlouhým poslechem. Ampsandsound tu zůstane, a to z dobrého důvodu; Světovou komunitou Head-Fi se začalo šířit slovo, že vyrábí jedny z nejlepších produktů v oboru.

Reklama. Chcete-li pokračovat ve čtení, posuňte se.

Pro více informací: ampsandsound.com

pokračovat ve čtení: Zobrazit reportáže z THE Show 2022

podobné příspěvky

Leave a Reply