THE Show 2022: THE Headphonium

1
THE Show 2022: THE Headphonium

Toto byl první rok pro THE Headphonium a my jsme šli na menší akci, protože jsme chtěli, aby to bylo intimní a dostupné pro každého, kdo se zúčastnil. Věděli jsme také, že CanJam Chicago je jen o pět dní později a že společnosti nebudou schopny se zavázat k oběma akcím.

Beach Audio, Ampsandsound, Ultimate Ears, Awedyo Audio a AV Luxury Group byly hlavní skupinou účastníků a měli jsme také vlastní poslechovou oblast eCoustics, která obsahovala desítky Dongle DAC, sluchátka od Audeze, HiFiMAN(také jsme účastníkům přinesli vlastní sluchátka k vyzkoušení) sluchátkové zesilovače od Schiit Audio a Topping a DAP s laskavým svolením Astell & Kern.

Editor eCoustics Podcast, Mitch Anderson, jich zaznamenal několik podcastové rozhovory s prodejci a členy našeho týmu; zveřejníme je v průběhu několika příštích týdnů.

EIC Ian White o tom měl hodně co říct Boenicke W8 a DeVore Fidelity O/baby během jeho rozhovoru, který lze nalézt tady.

Justin Weber, majitel Amandsoundpřinesl řadu svých nejnovějších sluchátkových zesilovačů, aby dal účastníkům příležitost vyzkoušet širokou škálu produktů Ampsandsound a provedl své ukázky s nejlepšími DAP od Astell & Kern a širokou řadou sluchátek včetně úžasného planárního modelu od Zvukový design Rosson; Alex Rosson byl spoluzakladatelem Audeze a vytvořil neuvěřitelná nová sluchátka pod svým vlastním labelem.

Posluchači na Beach HiFi Booth na THE Headphonium 2022
Beach HiFi v THE Headphonium

Beach Audio měl účastníkům k dispozici dobrý mix produktů od iFi, Focal, Meze a Audeze, včetně zcela nových Meze Audio Elite a Audeze LCD-5; uživatelé mohli porovnat top modely tří největších značek sluchátek na světě a na stánku bylo 3 dny rušno.

Audio Awedyo měl pro návštěvníky k dispozici mix aktuálních modelů od Xduoo, Tin Audio, Tri Audio, KBear, Widing, Victory Melody a Dethonray. Awedyo měl také stánek na tržišti a většinu toho, co bylo možné ochutnat na jejich Headphonium stánku, bylo k dispozici k okamžitému nákupu o pár dveří v hale.

Ultimate Ears na THE Headphonium 2022

Ultimátní uši měli své 3D modelovací zařízení, aby mohli dělat otisky na výstavě, a během celého víkendu byli docela zaneprázdněni prací se zákazníky, kteří byli docela ohromeni tím, co slyšeli.

Vlastním několik párů UE IEM a bez váhání je doporučuji; kvalita sestavení je vynikající a kvalita zvuku řady UE Pro patří k nejlepším ve své kategorii.

Lynn a já jsme strávili spoustu času přípravami na show a jsme velmi vděční značkám, které skutečně vystoupily a svěřily nám tolik vybavení.

Topping a Apos Caspian na THE Show 2022

Apos Audio bylo úžasné pracovat a dodali sluchátka Caspian spolu s kombinací Topping D90/A90 DAC/Sluchátkový zesilovač; tato konkrétní kombinace, která je vyrobena podle nejvyšších možných standardů v Číně, je obzvláště skvělá pro ty, kteří rádi poslouchají klasiku, jazz a menší soubory.

Reklama. Chcete-li pokračovat ve čtení, posuňte se.

Již jsme zkontrolovali Apos Kaspian a Poleva D90; recenze A90 bude zveřejněna v červenci a je velmi důstojným společníkem Topping D90 DAC.

Pokud je objednáno jako sada, APOS nabízí 10% slevu, díky čemuž bude celý systém stínit pod 2 000 $ v době, kdy přidáte sadu XLR propojení pro dokončení nastavení.

Sluchátka za budkou
Singxer SA-1 (vlevo), Geshelli (uprostřed, fialová), Schiit Ragnarok 2 (vpravo, stříbrná), Khadas Tone2 Pro (vpravo, červená)

Společnost Apos také poskytla Singxer SA-1 Vyvážený zesilovač, který strávil většinu víkendu řízením nového HifiMAN Edition XS a sluchátka HE-R9. Jedná se o výkonný a velmi čistě znějící zesilovač, který se dobře hodí buď k DAC Singxer nebo něčemu podobnému. Khadas Tone2 Pro DAC a sluchátkový zesilovač které pouze prodávají za 249 USD.

Tuto kombinaci lze mít za 1200 USD včetně vyvážených kabelů RCA na XLR; Singxer vyrábí vynikající zařízení, které létá pod radarem.

Kombinace DAC a zesilovače Geshelli Labs
Geshelli Labs J2 DAC a E2 Amp Combo ve vlastní purpurové povrchové úpravě

Geshelli Labs byl laskavý, že nám poslal Erish2 & JNOG2 pro použití na THE Show a také byl předán šťastnému účastníkovi.

Konfigurace, kterou jsme obdrželi, byla celá vyvážená s XLR propojením a výstupním konektorem XLR, ale verze s jedním koncem jsou k dispozici také pro ty, kteří nepoužívají symetrické nastavení.

Výbava Geshelli zaujala nejen kvalitou zvuku, ale také barvou a barevnými možnostmi čelního panelu. Oba modely čekáme na nadcházející recenzi.

Schiit Audio Ragnarok 2 se sluchátky Hifiman Ayra Stealth
Schiit Audio Ragnarok 2 se sluchátky Hifiman Deva Pro (vlevo) a Ayra Stealth (vpravo)

The Integrovaný zesilovač Schiit Ragnarok 2 je hvězdný umělec; Nejen, že nabízí vynikající kvalitu zvuku, ale je také super spolehlivý a postavený jako tank. Spustili jsme pár nových HiFiMAN Arya Stealth Edition přes něj spolu s vynikajícím Khadas Tone2 Pro DAC; můžete si objednat Ragnarok 2 s modulem DAC/MM Phono předzesilovače, ale naše verze byla skladová.

Celková cena systému je zhruba 3 000 $ za toto párování a mnozí, kteří to vyzkoušeli, byli ohromeni výkonem a rozlišením systému. Použil jsem transport XDuoo X10Tii, který zvýšil cenu systému na 3 300 USD.

Přenosné zařízení

DAP, Dongle DAC a přenosné sluchátkové zesilovače jsou obrovskou součástí kategorie přenosného audia a bylo nám ctí mít jeden z prvních vzorků Astell & Kern KANN MAX DAP u nás Long Beach; naše komplexní recenze vyjde příští týden.

Astell&Kern KANN ALPHA vs KANN MAX DAPs Bottom Side by Side
Astell&Kern KANN ALPHA (vlevo) vs KANN MAX (vpravo)

DAP se staly dražšími a sofistikovanějšími a není neobvyklé vidět v tuto chvíli modely nad 2 000 $; Rozhodnutí Astell & Kern ponechat cenu KANN MAX na 1 299 USD bylo rozhodně překvapením. Nejen, že tato jednotka vychází poměrně příznivě ve srovnání s modely, které jsou dražší, ale její výkon je o krok výš oproti původnímu Alpha DAP.

Všimli jsme si, že Ampsandsound jich měl na stole hromadu, což je poměrně významné potvrzení od společnosti, která v současnosti vyrábí jedny z nejlepších stolních sluchátkových zesilovačů na světě.

Reklama. Chcete-li pokračovat ve čtení, posuňte se.

the-headphonium-dongle-dacs
K vidění byl velký výběr dongle DAC

Helm Audio poskytli pár svých DAC převodníků Bolt Dongle a zesilovače s certifikací DB12 THX k použití na výstavě a předání několika velmi šťastným účastníkům. Můžete si přečíst naši recenzi na Helm Audio šroub a naše recenze DB12 bude online příští týden.

Xduoo také poskytl Link 2 Balanced Dongle DAC, který nabízí fyzické ovládání pro přehrávání/pauzu, další/zpět a zisk, který byl předán šťastnému účastníkovi. Pro ty, kteří hledají možnost ovládat hudbu přímo z hardwarového klíče, nabízí Link 2 Balanced za 149 $ skvělou kombinaci funkcí a ceny.

Rozdali jsme Xduoo XD-05 Balanced DAC/Amplifier a Poke II DAC/Amplifier dvěma velmi šťastným návštěvníkům show.

Tato dvě sluchátka pohánějí všechna představitelná sluchátka s výstupním výkonem přes 700 mW. Kvalita sestavení je skvělá a jsme jim velmi vděční za jejich štědrost.

PŘEHLÍDKY
Věci, které jsme rozdali od Geshelli, xDuoo a Helm Audio

podobné příspěvky

Leave a Reply