Tipy pro Amazon Prime Day léto 2022

1
Tipy pro Amazon Prime Day léto 2022

Každoroční akce Prime Day společnosti Amazon je zpět na rok 2022. The 48hodinová letní edice začíná 12. července ve 3:00 EDT a potrvá do 13. července. Nicméně existují rané nabídky můžete využít.

Kromě USA se mohou zúčastnit také členové Prime v mnoha zemích, včetně Rakouska, AustrálieBelgie, Brazílie, KanadaČína, Francie, Německo, Itálie, Japonsko, Lucembursko, Mexiko, Nizozemsko, Portugalsko, Singapur, Španělsko, Spojené královstvíPolsko a Švédsko.

Spropitné: Později v létě budou akce Prime Day poprvé nabízeny v Indii, Saúdské Arábii, Spojených arabských emirátech a také v Egyptě.

Zákazníci budou moci nakupovat produkty národních značek a více prodejců třetích stran než v loňském Prime Day, včetně mnoha malých a středních podniků. Nové nabídky – od módy a elektroniky po hračky a domácnosti – budou spuštěny během Prime Day a nabídnou úspory na produkty napříč kategoriemi, včetně produktů Nejmilovanější zákazníky, Internet Famous a výběru produktů Climate Pledge Friendly.

Nakupujte včas, ušetřete

Ačkoli je Prime Day nastaven tak, aby poskytoval nejlepší nabídky, zde jsou některé z nich včasné nabídky, které mohou zákazníci využít od úterý 21. června 2022.

Předčasné televizní nabídky

Televize Insignia NS-24F202NA22
Insignie NS-24F202NA22

Spropitné: Nabízené modely se mohou změnit.

Insignia 24palcová HD Smart Fire TV: 89,99 $ (47% sleva)

Insignia 32palcová HD Smart Fire TV: 99,99 $ (44% sleva)

Včasné nabídky gadgetů Amazon

Amazon Echo Show 5 2ng Gen.

Ušetřete až 55 %:

Amazon Echo Glow
Amazon Echo Glow

Zde je návod, jak se můžete připravit, abyste z nakupování Prime Day vytěžili maximum.

Nakupujte Amazon Live: Začíná 21. června, zákazníci budou mít příležitost nakupovat za brzké nabídky Prime Day spolu s celebritami a influencery, jako jsou Porsha Williams, Joe a Frank Mele a Lala Kent. Na 28. června ve 13:00 EDT se Hilary Duff připojí k vybraným majitelům malých podniků, kteří představí své produkty a podělí se o inspirativní příběhy svých značek. Chcete-li sledovat, navštivte amazon.com/liveprimeday nebo si stáhněte Aplikace Amazon Live Shopping na Fire TV.

Reklama. Chcete-li pokračovat ve čtení, posuňte se.

Kupte nyní, plaťte časem s potvrzením: Od 28. června do 11. července mohou členové Prime získat 0 % dubna na tři stejné měsíční platby, když utratí 50 USD nebo více za způsobilé produkty na Amazonu po schválení úvěru společností Affirm. Návštěva amazon.com/afirm dozvědět se více.

Prvotřídní výhoda Amazon Fresh Stores: Od 29. června budou moci členové Prime ušetřit 20 % na vybrané produkty na Amazon Fresh obchody po celých USA Členové mohou také využívat tuto výhodu po celý rok skenováním aplikace Amazon v registru nebo platbou registrovanou kreditní kartou Prime Account.

Získejte odměny s kartou Amazon Prime Rewards Visa Card: Od 1. července do 29. července dostanou členové Prime dárkovou kartu Amazon v hodnotě 200 $ okamžitě po schválení Amazon Prime Rewards Visa Card. Držitelé karet s oprávněným členstvím Prime mohou získat 6 % zpět na Amazonu a Whole Foods Market na Prime Day a 5 % zpět po celý rok, plus 2 % zpět v restauracích, čerpacích stanicích a drogeriích a 1 % zpět všude, kde je akceptováno Visa.

Vyhrajte velké díky podpoře malých: Od 21. června do 11. července získají zákazníci za každý 1 dolar utracený za způsobilé produkty pro malé firmy šanci vyhrát ceny.

V USA to zahrnuje:

 • Předzápasový zážitek a vstupenky na Super Bowl LVII.
 • VIP vstupenky na hudební zážitky v Los Angeles a Las Vegas.
 • VIP výlet do vůbec prvního obchodu s oblečením na Amazonu, Amazonský stylpoblíž Los Angeles.
 • Šance vyhrát dárkové karty Amazon.

Spropitné: K získání některé z cen není nutný žádný nákup. Nicméně, loterie jsou neplatné tam, kde je to zakázáno a vstup musí být starší 18 let. Zjistěte více o sázky a oficiální pravidla.

Hledejte odznak Small Business Badge: Hlavní členové nakupují produkty značek pro malé firmy v obchodě Amazon s novým odznakem Small Business Badge. Odznak usnadňuje členům identifikovat produkty značek malých podniků a řemeslníků. Chcete-li se dozvědět více a nakupovat vybrané kolekce – včetně malých podniků vlastněných černou, ženami a vojenských rodinných podniků – navštivte amazon.com/supportsmall.

Televize řady Amazon Omni
Amazon Fire TV Omni Series: 46% sleva na Prime Day

Připravte se před hlavním dnem

Členové mohou získávat kredity na nákupy Prime Day, dostávat vlastní doporučení produktů a nastavovat upozornění na nabídky a připomenutí, aby se mohli připravit. Amazon také nabízí exkluzivní herní zážitek jen pro členy Prime na oslavu před Prime Day. Zákazníci se mohou připojit k Prime nebo zahájit bezplatnou zkušební verzi na amazon.com/primeday účastnit se.

Vytvářejte upozornění na nabídku pro personalizovaná doporučení: Členové Prime se mohou přihlásit k odběru upozornění na nabídky týkající se jejich nedávných vyhledávání na Amazonu a nedávno zobrazených položek. Jediné, co musí udělat, je navštívit stránku události Prime Day v aplikaci Amazon mezi dneškem a Prime Day a vytvořit upozornění na nabídky. Jakmile nastane Prime Day, členové obdrží upozornění na všechny dostupné nabídky.

Získejte kredit 10 $ prostřednictvím První razítko: Od 16. června do Prime Day jsou členové vyzváni, aby prozkoumali výhody členství a získali kredit 10 $ na svou objednávku Prime Day nebo budoucí nákup na Amazonu. Aby se členové mohli zúčastnit, sbírají razítko za dokončení každé ze čtyř hlavních aktivit:

 1. Streamujte Prime Video.
 2. Poslouchejte Prime Music.
 3. Půjčte si knihu Prime Reading nebo Kindle Unlimited nebo si ji přidejte do své knihovny.
 4. Proveďte nákup způsobilý pro Prime-shipping.

Získejte upozornění na nabídky od Alexy: Členové Prime se nikdy nemusejí obávat, že by díky Alexe zmeškali dohodu. Členové mohou přidávat produkty do svého seznamu přání, košíku nebo Uložit na později a poté požádat Alexu, aby je upozornila na nabídku, až bude aktivní, nebo si ji dokonce objednala jejich jménem.

Nastavte připomenutí: Členové Prime mohou svým zařízením Alexa říct: „Připomeňte mi, když začíná Prime Day“, aby byli upozorněni, až dvoudenní akce začne.

Reklama. Chcete-li pokračovat ve čtení, posuňte se.

Nalaďte si Ultimate Crown: 9. července od 19:00 EDT si členové Prime mohou globálně naladit herní událost léta – Ultimate Crown – na Twitch.tv/Crown a Prime Video. Hvězdná sestava hráčů a streamerů bude živě bojovat z Las Vegas v HyperX Areně. Hlavní členové budou mít možnost se osobně zúčastnit nebo se zúčastnit živých chatů, aby měli šanci vyhrát exkluzivní dárky a dárkové odběratele.

Herní ovladač Amazon Luna
Herní ovladač Amazon Luna

Základní služby Amazon Prime

Amazon Prime nabízí nakupování, úspory a zábavu více než 200 milionům platících členů po celém světě. V USA to zahrnuje:

 • Neomezený přístup k oceněným filmům a seriálům s Prime Video.
 • Poslouchání 2 milionů skladeb, tisíců stanic a seznamů skladeb a tisíců podcastů bez reklam Amazon Music.
 • Prvotřídní čtení s přístupem k více než 3 000 knih a časopisů.

Výhody doručení

 • Rozvoz a vyzvednutí potravin z Amazon Fresh and Whole Foods Market ve více než 5 000 městech a obcích.
 • Bezplatné doručení ve stejný den pro stovky tisíc položek ve více než 90 hlavních metropolitních oblastech.
 • Zdarma jednodenní doručení více než 20 milionů položek od pobřeží k pobřeží.
 • Rychlé, bezplatné doručení na recepty od lékárna Amazon a úspory na předpisech ve více než 60 000 zúčastněných lékárnách v USA

Chcete-li se připojit k Prime nebo zahájit bezplatnou zkušební verzi, navštivte amazon.com/prime.

Zůstaňte naladěni na další nabídky Amazon Prime Day, jakmile budou odhaleny.

podobné příspěvky

Leave a Reply