Walmart nabízí bezplatné předplatné Paramount+

0
Walmart nabízí bezplatné předplatné Paramount+

Pokud jste předplatitelem Walmart+, váš balíček právě přidal docela příjemné sladidlo v podobě bezplatného předplatného Paramount+ Essential.

Streamování si v poslední době získalo velkou pozornost (zaslouženě) díky zprávám od Netflix, Warner/Discovery, Disney, Spotify a TikTok a dokonce i Roku, což vedlo k velké volatilitě.

Walmart vstoupil do boje, ale hraje relativně bezpečně. Namísto masivních investic do nové streamovací služby nebo nákupu stávající služby se Walmart vydal bezpečnějším směrem.

Tento směr spočívá v poskytování členů Walmart+ s přidaným bonusem – předplatným Paramount+ Essential bez dalších nákladů. Členové Walmart+ budou moci od září 2022 poprvé v rámci svého členství streamovat prémiovou zábavu jako výhodu.

Plán Paramount+ Essential Plan umožní členům Walmart+ přístup k širokému spektru velmi oblíbeného obsahu Paramount+ od uznávaných původních dramat, jako je „1883“ a „Star Trek: Strange New Worlds“ (Paramount+ je domovem všeho, co je Star Trek) až po ty nejpopulárnější na světě. předškolní franšízu „PAW Patrol“ až po nedávné filmové trháky, jako je „Sonic the Hedgehog 2“, až po živé sporty.

Také, ačkoliv nebyla oznámena žádná časová osa, očekává se, že „Top Gun: Maverick“ (rovněž vlastnictví Paramount) bude nakonec ve službě k dispozici (poté, co skončí její promítání a bude zpřístupněna k digitálnímu nákupu/pronájmu, a disk).

Spropitné: Obsah Paramount+ Essential obsahuje pravidelné reklamy.

Walmart+ je plán členství která členům poskytuje slevy a výhody při nakupování, ať už v obchodě, na čerpací stanici, v potravinách, při poslechu hudby a nyní při sledování svých oblíbených filmů a pořadů. Walmart+ zůstane 98 USD ročně nebo 12,95 USD měsíčně a zahrnuje základní plán Paramount+ bez dalších poplatků (Hodnota této výhody je uvedena jako hodnota 59 USD za rok.

Pořady Paramount+

Od Chrise Cracchiola, senior viceprezidenta a generálního ředitele Walmart+: „Víme, že Walmart+ poskytuje členům každý den skutečnou hodnotu – od nakupování potravin až po naplnění nádrže a další… S přidáním Paramount+ prokazujeme naši jedinečnou schopnost pomáhat členům ušetřit ještě více a žít lépe poskytováním zábavy za méně peněz. , také”.

Walmart i Paramount+ těží z tohoto uspořádání, protože Walmart omezuje svou finanční expozici ve streamovacích válkách a Paramount+ získává přístup k více předplatitelům.

Více o Paramount+

Paramount+ je digitální předplacená služba pro video na vyžádání a živé vysílání, která kombinuje živé sportovní přenosy, aktuální zprávy a zábavu z filmů/pořadů.

Reklama. Chcete-li pokračovat ve čtení, posuňte se.

Služba zahrnuje knihovnu původních seriálů, hitů a populárních filmů napříč všemi žánry od světově proslulých značek a produkčních studií, včetně BET, CBS, Comedy Central, MTV, Nickelodeon, Paramount Pictures a Smithsonian Channel.

Filmy Paramount+

Tato služba je také domovem pro streamování mnoha sportovních programů, včetně každé sportovní události CBS, od golfu přes fotbal až po basketbal a další, plus exkluzivní práva na streamování pro velké sportovní objekty, včetně některých z největších a nejpopulárnějších světových fotbalových lig.

Paramount+ také umožňuje předplatitelům streamovat místní stanice CBS živě po celých USA, kromě možnosti streamovat CBS News Streaming Network pro zprávy 24/7 a CBS Sports HQ pro sportovní zprávy a analýzy.

Pokud nejste členem Walmart+zde je návod, jak funguje cena Paramount+, pokud si ji předplatíte samostatně.

Nezbytný: Tento plán je 4,99 $ měsíčně (nebo 49,99 $ ročně) a zahrnuje pravidelné reklamy. Plán Essential NEZAHRNUJE místní živé stanice CBS, ale NFL na CBS a Liga mistrů UEFA budou k dispozici prostřednictvím samostatných živých kanálů.

Pojistné: Tento plán je 9,99 $ měsíčně (99,99 $/rok). Prémiový plán zahrnuje vaši místní živou stanici CBS. Živé televizní přenosy obsahují reklamy a několik pořadů obsahuje krátké propagační přestávky, abyste měli přehled o nových a nadcházejících programech Paramount+.

Spropitné: Paramount+ má ke konci 2. čtvrtletí 2022 43 milionů předplatitelůočekává se, že dohoda s Walmartem k těmto číslům přispěje.

Poznámka: Dohoda Paramount+ není poprvé, co se Walmart zapojil do streamování. Maloobchodní gigant dříve vlastnil službu půjčování, nákupu a streamování videa na vyžádání Vuducož oni prodáno NBC Universal v roce 2020.

Související čtení: Má smysl zrušit kabelové předplatné?

podobné příspěvky

Leave a Reply