WhatsApp zavádí podrobné kontroly soukromí

1
WhatsApp zavádí podrobné kontroly soukromí

Skvělá zpráva pro ty z vás, kteří chtějí mít větší kontrolu nad tím, kdo může vidět váš stav na WhatsApp. Společnost vlastněná Meta se rozjíždí nové kontroly soukromí.

Jedná se o rozšíření předchozích změn, které vám umožní skrýt váš online stav před určitými kontakty. Nyní si uživatelé budou moci vybrat kontakt po kontaktu, zda uvidí váš profilový obrázek, životopis a online stav.

Upravte nastavení ochrany osobních údajů a určete, kdo uvidí vaše informace. Svou poslední viděnou, profilovou fotku, informace nebo stav můžete nastavit na následující možnosti:

  • Všichni: Vaše poslední viděná, profilová fotka, informace o nebo stav budou dostupné všem uživatelům WhatsApp.
    Moje kontakty: Vaše poslední viděná, profilová fotka, informace nebo stav budou k dispozici vašim kontaktům pouze z vašeho adresáře.
  • Moje kontakty kromě…: Vaše poslední viděná, profilová fotka, informace o nebo stav budou k dispozici vašim kontaktům z vašeho adresáře, kromě těch, které vyloučíte.
  • Nikdo: Vaše naposled viděná, profilová fotka, informace nebo stav nebudou dostupné nikomu.

Pro přístup k novým nastavením jednoduše přejděte do nastavení aplikace –> účet –> soukromí a upravte nastavení komplexně nebo pro jednotlivé kontakty. I když je to pro WhatsApp velký krok vpřed, pokud jde o soukromí, stále zaostává za některými konkurenty.

podobné příspěvky

Leave a Reply