ZTE Axon 40 Ultra jde po celém světě s vylepšeným fotoaparátem pod displejem a vlajkovými specifikacemi

1
ZTE Axon 40 Ultra jde po celém světě s vylepšeným fotoaparátem pod displejem a vlajkovými specifikacemi

Proč na tom záleží: Kamery pod displejem (UDC) umožňují, aby se displej roztahoval od okraje k okraji bez jakýchkoli zářezů nebo výřezů pro děrování. Zatímco současná technologie odvádí dobrou práci při skrytí fotoaparátu, když je obrazovka zapnutá, kvalita obrazu je stále mnohem horší než u standardního fotoaparátu.

Po uvedení v Číně minulý měsíc společnost ZTE oznámila globální dostupnost své vlajkové lodi Axon 40 Ultra.

Telefon je vybaven mocným čipsetem Qualcomm Snapdragon 8 Gen 1, i když je nešťastné, že jej ZTE neupgradovalo na mírně rychlejší a energeticky účinnější variantu Plus.

Vybírat můžete mezi základním modelem s 8 GB RAM a 128 GB úložištěm nebo modelem s 12 GB RAM a 256 GB UFS. V Číně můžete získat telefon až s 1 TB úložištěm a 16 GB RAM, ale to zatím zůstane pouze v regionu. Obsahuje také slušně velkou 5 000 mAh baterii s podporou rychlého nabíjení 65 W.

Na zadní straně jsou tři 64megapixelové senzory, včetně hlavního fotoaparátu, ultraširokoúhlého a 3,5x teleobjektivu. Hlavní a teleobjektiv jsou vybaveny OIS pro snížení rozmazání způsobeného roztřesenýma rukama. Všechny tři kamery mohou nahrávat video v 8K při 30 FPS a všechny mohou být aktivní současně, což vám umožní rychleji přepínat mezi ohniskovou vzdáleností.

Obrazovka je skutečnou ukázkou Axon 40 Ultra. Disponuje 6,8palcovým AMOLED displejem s rozlišením 1 116 x 2 480 a obnovovací frekvencí 120 Hz. Je zcela nepřerušované zářezy nebo děrovanými výřezy, protože ZTE používá UDC třetí generace. Recenze tvrdí, že selfie kamera je těžko rozpoznatelná a při zapnuté obrazovce se skrývá mnohem lépe než UDC Samsung Galaxy Z Fold 3. Na druhou stranu kvalita obrazu má před sebou ještě dlouhou cestu.

ZTE Axon 40 Ultra bude uveden na trh 21. června, i když si jej již můžete předobjednat na internetovém obchodě společnosti. Ceny začínají na 800 dolarů pro základní model.

podobné příspěvky

Leave a Reply